Formularz kontaktowy

nazwisko*:

nazwa firmy:

numer telefonu:

adres e-mail*:

temat*:

wiadomość*:

Do pobrania:

Maxiwell 3 Jade 


• Katalog str. 01 - pobierz
• Katalog str. 02 - pobierz
• Katalog str. 03 - pobierz
• Katalog str. 04 - pobierz


• Katalog (full 3,05 MB) - pobierz

 


Profesjonalny Masażer CASADA MAXIWELL III JADE

CASADA Group GmbH

Cena: 1970.00 PLN

       


Opis produktu

Maxiwell 3 Jade to to produkt łączący w sobie swobodę i wygodę jaką dają przenośne aparaty do masażu ze skutecznością znaną z drogich łóżek nefrytowych i foteli masujących. Wyjątkową zaletą tego urządzenia jest to, że do wykonania głowic masujących użyto naturalnych nefrytowych kamieni (znane jako też Jade), które od niepamiętnych czasów cenione są za ich wyjątkowe właściwości uzdrawiające jak i odtruwające organizm. Naturalne promieniowanie tych kamieni których długość fal jest bardzo zbliżona do długości fal komórek człowieka sprawia, że z dużą łatwością wnikają one w głąb do organizmu poprawiając stan zdrowotny, jednocześnie aktywując system obronny człowieka. Niewielkie promieniowanie podczerwone nefrytów może być łatwo absorbowane przez ciało, które usuwa nagromadzone szkodliwe substancje powodujące zmęczenie i starzenie takie jak kwas mlekowy, cholesterol, i dodatkowy tłuszcz spod skóry. Usuwanie nagromadzonych szkodliwych substancji odbywa się poprzez wątrobę i nerki, co sprawia, że Twoja skóra staje się delikatna bez wyrządzania krzywdy ciału. Niewielkie promieniowanie podczerwone nefrytów dostarcza mikro naczyniom krwionośnym wystarczających ilości tlenu i składników odżywczych, umożliwia utrzymywanie odpowiedniej temperatury ciała i jego odprężenie, oraz łagodzi wewnętrzne wzdęcia i ból. Poprzez unormowanie mikro naczyń krwionośnych zmniejsza również ciśnienie krwi. Dzięki wszechstronnemu oddziaływaniu na mikro naczynia krwionośne, jest najlepszym fizycznym lekiem na świecie.

Natomiast masaż mechaniczny (tu mamy technikę Japońską Shiatsu) wspomagany promieniującym ciepłem rozciąga przestrzenie międzykręgowe i koryguje wzajemne położenie sąsiadujących kręgów. Sprawia również, ze przestrzenie międzykręgowe są lepiej ukrwione. Efektem tego działania może być odblokowanie nerwów pomiędzy kręgami i ustąpienie bólu z tym związanego. Systematyczne stosowanie tego rodzaju masażu może zapewnić optymalną kondycję naszego kręgosłupa.

Jade znane jest w literaturze z uzdrawiającego i odtruwającego działania na organy. Tak zwane promieniowanie Chi ma podobną długość fal, jak te które są nadawane z ludzkiej komórki. Dlatego drgania Jade wnikają w ciało ludzkie, tym samym poprawiając zdrowie i odporność organizmu. Oprócz tego Jade przewodzi bardzo dobrze podczerwień.
Galeria zdjęć
Parametry techniczne

       
  Wymiary 45,5 x 32,5 x 12,5 cm  
       
       
  Waga netto 3,5 kg  
       
       
  Zasilanie AC 240V 50-60Hz, DC: 12 V 2500 mA  
       
       
  Moc poduszki 30 W  
       
       
  Kolorystyka czarne z czerwienią  
       
       
  Auto czas masażu 15 minut - tryb ręczny do 30 min.  
       
       
  Certyfikaty CE, PCT, CC  
       
       
  Gwarancja 10 lat CASADA Group  
       
       
  Pilot wszystkie funkcje / ręczny na kablu 0,9 m  
       

Jak to działa? 2 x 15 min (maks 2 x 30 min) masażu dziennie (rano i wieczorem) zapewni elastyczność i sprawność mięśniom gwarantując ochronę przed wadami kręgosłupa i bólem mięśni często występującym przy schorzeniach kręgosłupa. Shiatsu to technika znana setki lat i jest obecnie najlepiej zalecaną techniką masażu. Jest bardzo złożona i pomaga leczyć wiele schorzeń ciała i ducha. Regularne i prawidłowo wykonywane masaże poprawiają krążenie, likwidują napięcie mięśni karku i barków, a także wzmacniają cały układ mięśni grzbietu. Posiada terapię Jade, która to poprawia krążenie, łagodzi stresy będąc nieocenionym panaceum dla wszystkich cierpiących na bóle pleców, bóle lędźwi, i inne choroby. Dodatkowo promieniowanie podczerwone i ciepło podczas masażu wpływają kojąco na pozostałe dolegliwości. Masaż pomaga przywrócić prawidłową funkcję połączeń nerwowych, poprawiając jednocześnie przemianę materii. Ponadto poprawia ogólne samopoczucie i łagodzi stres. Jest to bardzo duża ochrona dla osób z trybem siedzącym, problemami z kręgosłupem i mięśniami w okolicach barków, lędźwi oraz pośladków.


Najważniejsze punkty uciskowe, które tworzą bazę dla akupunktury i akupresury, znajdują się w obrębie kręgosłupa. Każdy masaż Jade koncentruje się właśnie na punktach wzdłuż kręgosłupa. W pozycji leżącej będziecie masowani wzdłuż kręgosłupa ciepłymi kuleczkami Jade. Pola energetyczne (Meridiany) są stymulowane ciągłym i delikatnym ruchem po całej linii kręgosłupa (należy przestawiać poduszkę z karku aż do lędźwi z 3-4 min czasem masażu danego miejsca - po prostu odchylamy sie aby poduszka opadła niżej). Regularne stosowanie masażu Jade pomaga utrzymać ciało w dobrej formie i osiągnąć zamierzone cele. 

Maxiwell 3 Jade idealnie nadaje się dla osób, które już mają problemy typu :
* bóle mięśni na odcinku całego kręgosłupa
* sztywnienie mięśni spowodowane wadami kręgosłupa lub na tle emocjonalnym
* częściowy brak popędu seksualnego * brak kondycji fizycznej z przyczyn pracy / trybu siedzącego
* brak ruchu * lekkie schorzenia kręgosłupa (warto zasięgnąć opinii swojego lekarza !)
* stres , nerwica, nadpobudliwość nerwowa (wsparcie leczenia depresji)
* inne z zalecanym masażem do terapii i rehabilitacji w/g uznania lekarza

Maxiwell 3 Jade to najwyższa niemiecka jakość, gwarantowana przez firmę CASADA – made in Germany.
W porozumieniu z producentem udzielamy naszym Klientom gwarancji na okres 10 lat.
Maxiwell 3 Jade posiada certyfikat zgodności z europejskimi normami bezpieczeństwa CE.
Dostępne kolory: czarny, kremowy lub czerwony. Skóra PU z dodatkami specjalnych materiałów odpornych na przerwania i przetarcia.

Jeśli chcą Państwo poprawić intensywność masażu, istnieje możliwość zdjęcia pokrowca. W tym celu należy w dolnej części odpiąć zamek na rzepy, a w górnej rozpiąć zamek suwakowy.

Z powodu temperatury grzania kamieni z boku poduszki umiejscowione są specjalne otwory wentylacyjne i zabezpieczenia produktu przed uszkodzeniem, których nie wolno w żadnym przypadku zasłaniać podczas pracy poduszki.Nasi partnerzy

projektowanie stron www